O NAS

Kancelaria Radców Prawnych Dziemaszkiewicz Krzystyniak spółka partnerska (dalej „Kancelaria”) powstała jako nowa inicjatywa doświadczonych prawników, będąca odpowiedzią na zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi prawnicze „szyte na miarę” oczekiwań Klienta.

Ambicją i priorytetem partnerów jest zapewnienie swoim Klientom maksymalnej elastyczności dla zapewnienia osiągnięcia założonych celów. Przykładamy dużą wagę do precyzyjnego doboru zasobów do oczekiwań Klienta, przez co w razie potrzeby zapraszamy do współpracy także inne podmioty, jeśli wymaga tego dobro sprawy.

Mając szerokie doświadczenie i rozeznanie na rynku, stale współpracujemy z kancelariami prawnymi, komorniczymi, notarialnymi, biurami informacji gospodarczej (tzw. wywiadownie gospodarcze), biurami tłumaczeń, doradcami finansowymi i innymi firmami wspierającymi świadczone usługi.

Naszych Klientów w razie potrzeby wspiera także zespół zdolnych i zaufanych informatyków.

Kancelaria gotowa jest do dostarczania Klientom rozwiązań prawnych na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie wszelkiego rodzaju transakcji gospodarczych, jak również postępowań sądowych lub administracyjnych.

Swoją ofertę kierujemy szczególnie do tych Klientów, którzy cenią indywidualne podejście do każdego projektu, elastyczność przy doborze zasobów i gotowość poświęcenia dla osiągnięcia założonego celu takiej ilości czasu, która maksymalizuje szansę na jego realizację.

Zapraszamy do współpracy także inne kancelarie – chętnie wchodzimy w alianse, wspólnie składamy oferty, dzielimy się doświadczeniem i ryzykiem.